Inkubátor je určen začínajícím podnikatelům s vizí. Může to být student, absolvent, OSVČ nebo kdokoliv s nápadem, a chce ho realizovat obchodní cestou.

Aby byly takovéto projekty úspěšné, potřebují zákazníky, kvalitní marketing, investici, účinnou propagaci a know-how. To vše jim inkubátor dodá podle potřeby.

Pro inkubátor jsou k dispozici vyčleněné prostory a veškeré služby za snížený nájem po dobu setrvání, která činí maximálně 18 měsíců. Inkubátor přinese úsporu nákladů v počáteční fázi rozvoje.

Problémem týmů, které chtějí začít podnikat, je neexistující napojení na trh a minimální napojení na zákazníky, žádné kontakty na investory a nedostatečné obchodní know-how. Inkubátor slouží k napravení všech těchto problémů. Díky vytvořenému obchodnímu ekosystému TCP a síti expertů a profesionálů jsou týmy v dobrých rukou. Navíc je zde i možnost přejít do akcelerátoru, který svou strukturou pomůže urychlit vývoj celého projektu do firmy. S tím je spojená i možnost navázání na investory.

Inkubátor je mnohem víc, než jen….. snížená sazba nájmu a služeb
V INNOVA(IT)ON se jedná i o:

Přístup k know-how

Přístup k datům

Intenzivní mentoring

Responsivní výuku

[rev_slider IAA]

 

Vstup

INNOVA(IT)ON pro Vás nachystá základní seznámení s principy lean a pomůže Vám ponořit se do této metodiky.

Setkání s mentorem

Váš projekt dostane přiřazeného mentora, který Vám pomůže najít ten správný směr a bude Vám radit v nejrůznějších situacích.

Start-up learning

Lekce, workshopy a semináře z oblastí obchodu, operací a práva

Prezentace

Příprava na pitch před investory